תמונות אחרונות

P6270028

דבר המנהלת

 

הורים וילדים יקרים,

בשעה טובה ומוצלחת, שמחים, נרגשים וגאים לפתוח את שנה"ל תשע"ח הבאה עלינו  לטובה. ילדים

ביה"ס "גורדון" נמצא בצמיחה, התחדשות והתקדמות מתמדת-

בית ספר "גורדון" = נבחרת חינוכית מנצחת !

רב קרליבך אמר: "כל מה שילד צריך הוא אדם אחד שיאמין בו"

יש בידינו אוצר גדול, הילדים שלכם, שלנו, דור העתיד. אנו מאמינים ביכולת של כל ילד להצליח ובתפקיד שלנו, אנשי החינוך, לזהות את הכישרון החבוי בכל ילד, לטפח אותו, לקדם אותו ולהוביל אותו להצלחה – להכין את הבוגרים שלנו למאה ה-21.

כאן ב"גורדון" רואים כל ילד. כל תלמיד יקבל אפשרות ובמה להביא לידי ביטוי את חוזקותיו וכישוריו לצורך כך אנו מקימים מסגרות רבות ומגוונות בתחומים שונים: מוזיקה, ספורט, חקלאות , צילום, מנהיגות ועוד….בכיתות א'-ב' יערכו שיעורי יוגה בקבוצה קטנה, בכיתות הגבוהות : כדורסל, נבחרות אתלטיקה, חבורת זמר, ולילדי כיתות ד' תוכנית "אמירים", תכנית חדשה להעצמה וקידום של תלמידים מצטיינים. כאמור, כל אחד יכול להיות מצטיין בתחומו.

חשוב לנו ב"גורדון", שביה"ס יהיה מקום של שמחה, יצירה, למידה. מקום בו התלמידים מכבדים אחד את השני מגלים אחריות, יוזמה ומנהיגות. התלמידים יפגשו ערכים אלו במגוון התנסויות בביה"ס: במסגרת מעגלי שיח– בכל יום ראשון יתקיימו בכיתות מעגלי שיח בנושאים השונים. הילדים ילמדו את אומנות השיח וההקשבה, יבטאו רגשותיהם, יתמודדו עם דילמות ויציעו פתרונות. התנסויות נוספות               במסגרת מועצת התלמידים ותפקיד לכל תלמיד.

צוות המורים עמל לבניית תכניות לימודים חדשניות, עדכניות ומגוונות התורמות ללמידה משמעותית, מקדמת הישגים ותפקודי לומד . הדגש על חוויית למידה באמצעות נבחרות- זוהי הייחודיות שלנו. בגורדון  4 סוגי נבחרות: נבחרת מורים, נבחרות ארוכות טווח- למידה מבוססת פרויקטים, הלמידה השנה תורחב לכל שכבות  הגיל בביה"ס, נבחרות כיתתיות  ונבחרות בתחומי עניין.  השנה שמנו לנו כיעד גם לחזק ולבסס את האוריינות הדיגיטאלית ואת השימוש בכלים שיתופיים.

בית ספר "גורדון" מקדם שיתופי פעולה בקהילה ומבסס את מיקומו כעוגן משמעותי בקהיליית ק. חיים. הדבר בא לידי ביטוי בפעילויות משותפות עם הגנים המזינים, בית ספר "רגבים" ו"בית הקשיש", בטיפוח הגינה הקהילתית, בפתיחת שערי בית הספר לחווית למידה משותפת עם בתי הספר השכנים בקריה ועוד.

במהלך החופשה, צוות העובדים והמורים השקיעו מאמץ רב בהכנת ביה"ס לקראת פתיחת שנה"ל. התחדשנו בשרותי בנים ושרותי צוות חדשים, תודה לעיריית חיפה על העזרה והתמיכה בביה"ס.

רוצים לברך את מירי היקרה לרגל פרישתה, להודות לך על שנים רבות של עשייה, ומסירות רבה לתלמידייך ולביה"ס. ברוכה הבאה לאנה וגנר, שתחליף את מירי ותלמד אנגלית בביה"ס, יחד עם טניה.

אנו קולטים באהבה, במסירות ובמקצועיות את תלמידי כיתות א' שעושים את צעדיהם הראשונים בבית הספר ואת כל המצטרפים החדשים. שמחים מאד על הצטרפותכם אלינו למשפחת "גורדון", ומאחלים בהצלחה!  

מזמינים אתכם ההורים להמשיך להיות שותפים אתנו בהנהגה ההורית, באירועים וביוזמות לקידום בית הספר.

מאחלים לכל משפחת "גורדון" שנת לימודים פורייה ומהנה,

צוות המורים ועובדי ביה"ס גלי אביר-גיל מנהלת ביה"ס

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות