תמונות אחרונות

P4170102

כוכבי השבוע בסימן שינוי משמעותי

כוכבי השבוע בסימן שינוי משמעותי בשבועיים האחרונים –  5.2

כיתה א'1:  מאי סיאג את משקיעה מאמצים כדי להתקדם בלימודייך. את מכינה את שיעורייך בעקביות, ואכן הוכחת כי אפשר להתגבר על כל הקשיים בזכות התמדה ורצון. גאה בך, המשיכי כך!

כיתה א'2:  זוהר עמאש בשבוע האחרון השקעת מאמצים רבים והוכחת שאין דבר העומד בפני הרצון, שיפרת את התנהגותך והנך מתייחסת בכבוד לחברייך, עובדת ברצינות בכיתה ומשמשת דמות מופת לסובבייך. גאה בך!

כיתה ב'1: ארתור סוסד הנך תלמיד נעים הליכות המכבד את כל החברים. לאחרונה חל שיפור ניכר, קולך נשמע בכיתה, אתה מבצע משימות כהלכה! גאה בך!

כיתה ב'2: ליאור בן ברוך השתפרת מאוד בלימודים והנך מתייחסת בכבוד לכל החברים. יישר כוח!

כיתה ג'1: מורן שמילה הנך תלמידה נבונה וסובלנית המתייחסת בהגינות ובכבוד לזולת. כמו כן את לומדת מתוך עניין וחריצות. גאה בך!

כיתה ג'2: אופק שוורצברג  – על גילוי מאור פנים, מתינות ויחס חברי ומכבד לחברת הילדים בכיתה. יישר כוח!

כיתה ד'1: רוני אמיר תמיד עם חיוך על השפתיים, יש לך לב ענק שמוכן בכל עת לתת ולעזור לכל מי שצריך. בנוסף את מתמידה ומשקיעה בלימודים למרות האתגרים העומדים בפנייך. גאה בך!

כיתה ד'2: אלרון גבאי אתה תלמיד רציני ושקדן העושה מאמצים ראויים לציון ולקידום עצמך. המשך כך ויישר כוח!

כיתה ה'1: לאון אוגרנוביץ על הרצון העז להצליח בלימודים, על השתדלותך בהכנת משימות בבית ועל השיפור בהתנהגות יישר כוח!

כיתה ה'2: ענבר סרויה על היותך את! מגלה כבוד, סבלנות וסובלנות כלפי הזולת, נרתמת, מתנדבת ומגלה אחריות בכל משימה. הנך מגלה עניין בשיעורים ומשתדלת מאוד לבצע את המוטל עלייך על הצד הטוב ביותר. גאה בך!

כיתה ו'1: רוי חסין מכבד את חברייך לכיתה ואת הסובבים אותך, מגלה אכפתיות ורצון לגיבוש הכיתה. יישר כוח!

כיתה ו'2:  דימה סוסד הנך בעל נימוסים ודרך ארץ. הגעת בתחילת השנה. בדרכך ובנעימותך הצלחת ליצור חברויות על ילדי הכיתה. יישר כוח!

P2050003

שינוי גודל גופנים
ניגודיות