תמונות אחרונות

P6270028

סיכום מחצית א'

הורים ותלמידים יקרים,

הצפרדעים וכד החלב / מקור עממי

שתי צפרדעים נפלו לתוך כד חלב. דפנות הכד היו חלקות ולא ניתן היה לטפס עליהן.

הצפרדעים ניסו בכל כוחן לקפוץ ולצאת מהכד, אך ללא הצלחה.

הכד היה גבוה מדי והחלב עמוק מדיי. אחת הצפרדעים התייאשה, ואחרי זמן קצר הפסיקה לנסות… וטבעה.

אבל הצפרדע השנייה לא ויתרה – היא דחפה נואשות בידיה וברגליה כדי להשאיר את ראשה מעל לחלב ולא לטבוע. שוב ושוב היא ניסתה לנתר ולקפוץ החוצה.

ואז.. הפלא ופלא… לאט לאט התחיל להיווצר גוש מוצק של חמאה מתחת לרגליה הבוחשות בחלב. בקפיצה אחת ניתרה הצפרדע ונחלצה מתוך הכד. 

היום הוא יום חג, חג לאילן וחג לילדינו – סיום מחצית א', חלוקת תעודות.

הייתה זו מחצית מגוונת, מעניינת, עשירה בלמידה, פעילויות ואירועים. קצרה היריעה מלהכיל…(אפשר להיכנס לאתר החדש – מומלץ !  להיזכר ולהתעדכן).

זה הרגע להניח בצד את כל עיסוקינו, לשבת לשיח משותף עם הילדים על התעודה, ההישגים, הערכים, ההתנהגות, הרצינות,  חשוב שנעביר לילדינו את החשיבות של התמדה ונחישות, שנלמד לא לוותר גם כשקשה, מי שמעז ומנסה יש לו סיכוי להצליח. והמסר החשוב ביותר הוא שהילד יאמין בעצמו, כי אנחנו  המבוגרים שסביבו בבית ובביה"ס מאמינים בו וביכולתו להצליח ומוכנים לסייע לו  לממש את יכולותיו.

רוצה להודות…

לצוות גורדון הנפלא, על המסירות, המקצועיות, הרצון ללמוד להתפתח, לגוון את דרכי ההוראה ולהתאים את הלמידה להכנת התלמידים להיות בוגרים מצליחים ומתמודדים עם האתגרים  של המאה ה-21. תודה על האהבה, ההשקעה, היכולת לראות בכל ילד את חוזקותיו, לכוון ולהדריך במקומות שצריך חיזוק !  ב"גורדון" אנו "לא מוותרים לאף ילד ולא מוותרים על אף ילד ".

לכם ההורים, השותפים שלנו, מאחלת לכם שתמשיכו ליהנות מהילדים, לרוות נחת וגאווה.  שנמשיך ביחד לפעול למען הילדים ולמען בית הספר.

מאחלים לכם מחצית שנייה נעימה ומעניינת

צוות המורים ועובדי בית הספר

גלי אביר-גיל,

מנהלת ביה"ס

שינוי גודל גופנים
ניגודיות