תמונות אחרונות

P4170102

כוכבי השבוע בסימן שינוי משמעותי

כוכבי השבוע בסימן שינוי משמעותי –  28/04

28.4

כיתה א'1:  אנדריי   אתה מגלה יחס רציני ללימודים, משקיע מאמצים ומתגבר על כל הקשיים. אתה משתדל מאוד להקשיב ולהיות מרוכז בשיעורים ומבצע את כל המשימות. המשך כך, אני גאה בך!

כיתה א'2:  אהרון בשבועיים האחרונים הוכחת ש"אין דבר העומד בפני הרצון", הנך מתמיד בהכנת השיעורים, מגיע עם כל הציוד הנדרש ומבצע את כל המשימות הניתנות בכיתה. הנך משתתף בשיעורים ותורם מידיעותיך. המשך כך, אני גאה בך!

כיתה ב'1: צליל   – הנך תלמידה רצינית ואחראית המתמידה לתרגל ולהתאמן היכן שקשה, כל הכבוד! זאת הדרך הנכונה, מתאמנים, מתרגלים ואת ההצלחה קוטפים בצעדים קטנים. יישר כוח!

כיתה ב'2: נועם א. –  התקדמת בלימודים ורואים בכל שיעור את ההשקעה והחריצות שלך. לחברים מתייחס בכבוד ועם המון סבלנות ונתינה לאחר – יישר כוח!

כיתה ג'1: עופרי– חל שיפור ניכר בהתנהגותך וביחסך ללימודים. ניכר שאת עושה מאמצים כבירים. המשיכי כך ומאמציך יישאו פרי. אני מאמינה בך!

כיתה ג'2: סהר  אתה משתדל להתנהג בכבוד לחבריך. לאחרונה אני רואה שינוי לטובה ביחסך ללימודים. אתה משקיע ומקפיד יותר. המשך כך ותקצור פרות נאים.

כיתה ד'1: יונתן בשבועות האחרונים ניכר שאתה משתדל ומתמיד לנהוג על פי הכללים המקובלים בכיתה. עשית כברת דרך ואני מאוד מעריכה וגאה בך על האיפוק שאתה מגלה. כל הכבוד, המשך כך!

כיתה ד'2: ליאל  הנך צנוע, אדיב ומתחשב בסביבתך כל העת. אתה עושה מאמצים ראויים לציון לקידום הישגיך ואני גאה בך על כך. המשך כך!

כיתה ה'1: טימי על השינוי בהתנהגות, ובלימודים. על הרצון העז להצליח והיחס המכבד בחזרות לטקס יום הזיכרון לחללי צה"ל.

כיתה ה'2: שון 

כיתה ו'1: אנג'לינה ילדה מקסימה ומוכשרת ביותר. תמיד נרתמת לעזרה בדרך נעימה ומכבדת. קיבלת את סשה באהבה ובעזרת העזרה הרבה שאת מושיטה לה, גרמת לכך שתשתלב בקלות בכיתתנו. את מהווה דוגמא לכולנו. גאה בך!

כיתה ו'2:  אגם  – הנך ילדה אכפתית ורגישה הפועלת למען האחר ולמען גיבוש הכיתה. בונה מצגות מעניינות ומתנדבת להכין פעילויות. יישר כוח!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות