תמונות אחרונות

P4170102

כוכבי השבוע בסימן ערך החודש – ערך כבוד

כוכבי השבוע בסימן ערך חודש אייר- ערך כבוד – 12.5

כיתה א'1:  לינור אביטן את נעימת הליכות, את מתייחסת בכבוד כלפי כל הסובבים אותך. גם על לימודייך את שוקדת ומשמשת דוגמא לכל חברייך לכיתה. גאה בך!

כיתה א'2:  אבשלום וקנין  דרך ארץ קדמה לתורה. הנך חבר אמיתי, המתייחס בכבוד לחבריך, תמיד מוכן להושיט יד ולעזור. נועם הליכותיך מובילים אותך בדרך היושר והכבוד, ומאפשרים לך לפתור בעיות בדרכי נועם . הנך משמש דוגמא ומופת לכל סובביך. יישר כוח!

כיתה ב'1: דומיניקה קציובה  – הנך תלמידה המכבדת כל אחד ואחת בנועם הליכותייך. הנך מגלה סבלנות וסובלנות כלפי חברייך. אני גאה בך על השינוי שעשית לאחרונה, הנך מעורבת במתרחש בכיתה. כל הכבוד!

כיתה ב'2: מיי פרי –  ילדה מקסימה וחרוצה מאוד. נעימת הליכות ונימוסים לכל ילדי הכיתה. עוזרת תמיד לילדי הכיתה בשמחה רבה. המשיכי להיות דוגמא לכל הכיתה בהתנהגותך וביחסך ללימודים. כל הכבוד!

כיתה ג'1: קרינה סוסד– בדרכך המכבדת והסבלנית את משמשת דוגמא לכל חברייך. הנך תלמידה נעימת הליכות העושה רק טוב! את נוהגת בכבוד כלפי חברייך ומורייך. גאה בך!

כיתה ג'2: נועה חנוכייב   הנך ילדה נעימת הליכות. מגלה סובלנות והכלה רבה כלפי חברייך לכיתה ומשמשת דוגמא ומופת לחריצות, שקדנות והנאה מתהליך הלמידה. גאה בך!

כיתה ד'1: לידור לוי אתה משרה בקרבתך אווירה נעימה ורגוע, מכבד את הסובבים אותך, נעים הליכות ונימוסים. על אף האתגרים מתמיד ושוקד על לימודיך. המשך כך, יישר כוח!

כיתה ד'2: יואב חץ   הנך ילד נעים הליכות המשרה אווירה נעימה בכיתה. אתה רוחש כבוד לסובביך. חל שיפור ביחסך ללימודים ואתה מתמיד וחרוץ. גאה בך!

כיתה ה'1: דיאנה קוזינץ נגר את יודעת לכבד את כל סובביך- מורות, חברים, משפחה. תמיד מסבירה פנים ויודעת לעזור ולכבד את האחר.

כיתה ה'2: איתן שביט הנך נוהג בכבוד ובסבלנות כלפי חברי הכיתה והצוות. דרך הארץ שלך ונימוסיך הם נר לרגליך. המשך בדרך מופתית זאת. גאה להיות לך למחנכת.

כיתה ו'1: איליה הנך ילד חביב ונעים הליכות. תמיד מתייחס בכבוד לסובבים אותך הן למבוגרים והן לחבריך לכיתה. המשך להשרות אווירה נעימה בכיתתנו.

כיתה ו'2:  אלמוג טרגן הנך ילדה המכבדת את סובבייך, נוהגת בנימוס כלפי מורותייך ומהווה דוגמא ביחסך הרציני ללימודים. יישר כוח!

P5120008

שינוי גודל גופנים
ניגודיות