תמונות אחרונות

P4170102

כוכבי השבוע בסימן שינוי משמעותי

כוכבי השבוע בסימן שינוי משמעותי –  26/05

כיתה א'1:  אדי קוזינץ הרצון להצליח וההתמדה, הובילו לשיפור הישגיך. השקעת מאמצים והתקדמת יפה בקריאה ובחשבון, גאה בך מאוד. המשך כך!

כיתה א'2:  גפן עוזרי  בשבועות האחרונים הוכחת שהתמדה והשקעה מובילות להצלחה. שיפרת את ידיעותיך בחשבון ובשפה,  קריאתך השתפרה והנך מבצע את כל המשימות הניתנות בכיתה בחריצות רבה. יישר כוח!

כיתה ב'1: רוני נקש על השינוי המשמעותי והגדול שעשית הן בחברת הילדים והן בכיתה. את נוהגת באיפוק, בכבוד ובהבנה כלפי החברים ושומרת על כל החוקים והכללים בכיתה. גאה בך, כל הכבוד!

כיתה ב'2: אגם נבון –  כל הכבוד על השינוי שאתה עובר בימים אלה. אתה מתייחס בכבוד לחברים ותמיד מוכן לעזור. השתפרת בלימודים והכל בזכות ההשקעה הרבה שלך. יישר כוח!

כיתה ג'1: ברק חבר– התנהגותך המכבדת והסובלנית כלפי חבריך ראויה להערכה. אתה משמש דוגמא חיובית לתלמידי הכיתה בדרכך המיוחדת. גאה בך!

כיתה ג'2: ליבל שושן   אורך הרוח, האיפוק, הרצינות, הרצון והדבקות במטרה, כל אלה מביאים אותך לשיפור הישגייך. את ילדה וחברה נהדרת ואני גאה בך!

כיתה ד'1: אלחי מזרחי בשבועות האחרונים שינית את גישתך ללימודים. ניכר כי אתה משקיע ושוקד על לימודיך והישגיך עלו בהתאם. אני גאה בך על הדרך ועל ההתמדה. המשך כך והצלחתך מובטחת!

כיתה ד'2: דוראל   במחצית זו התקדמת והוכחת לעצמך כי יש בך היכולת להתקדם בלימודי השפה. שיפרת את הישגיך בצורה מרשימה. גאה בך, המשך כך!

כיתה ה'1: יערה סרויה בחודש האחרון נחשפנו לפתיחות שלא הכרנו עד כה. את בולטת ביותר בשיעורים, את חייכנית ומשרה אוירה נעימה על כולנו. המשיכי בדרכך!

כיתה ה'2: מעיין סבג במחצית זו עשית שינוי ביחסך ללימודים, ברצינות, בהשקעה ובהתמדה. הדבר ניכר בהישגייך. ראי ברכה בעמלך! אני גאה בך!

כיתה ו'1: רותם כהן את מכבדת את כל סובבייך, חברה טובה ומשרה אוירה נעימה בכיתה. לאחרונה חל שיפור ביחסך ללימודים. המשיכי בדרך זו!

כיתה ו'2:  עדי עבאדי כל הכבוד על השינוי שחל ביחסך ללימודים. את מתמידה ומשקיעה בביצוע משימות, מכינה מצגות ופעילויות המעשירות את תלמידי הכיתה. יישר כוח!

P5260028

שינוי גודל גופנים
ניגודיות