תמונות אחרונות

P4170102

כוכבי השבוע בסימן – עבודת צוות

כוכבי השבוע בסימן ערך חודש סיון – עבודת צוות   11/06

כיתה א'1:  תהל   את תורמת רבות לקידום פעילויות חברתיות לטובת כלל תלמידי הכיתה. את יוזמת פעילויות מגוונות, מגלה התלהבות ואכפתיות ועושה זאת מכל הלב. גאה בך!!

כיתה א'2:  ענבר  את עובדת בשיתוף פעולה ותורמת רבות להצלחת הכיתה. את תמיד מתנדבת לעזור לכולם ודואגת תמיד לחסרים בהשלמת השיעורים. הנך פועלת תמיד לטובת הקבוצה. יישר כוח!

כיתה ב'1: דניאל פ. – אתה יודע לעבוד ולהוביל קבוצה, נותן מעצמך את כל היכולות שבך על מנת שכל חברי הקבוצה יבינו, ידעו וישתפו פעולה. גאה בך!

כיתה ב'2: לירי –  משתפת פעולה בחברת הילדים. עוזרת לילדים להשתלב במשחקים חברתיים. תורמת לאווירה נעימה בכיתה. כל הכבוד ויישר כוח!

כיתה ג'1: אדווה – את יודעת לעבוד בשיתוף פעולה עם חברייך. מגלה בגרות ואחריות. את עוזרת לגיבוש הכיתה ותורמת לאווירה נעימה.

כיתה ג'2: פלג    אתה מגלה התלהבות רבה בעבודה בקבוצה. לוקח אחריות, מגלה רצינות ושואף בכל המרץ לקדם את הקבוצה. כל הכבוד!

כיתה ד'1: ליעד אתה תמיד מוכן לעזור ולתרום מהידע שלך למען האחר. בנתינתך אתה תורם לאווירה הנעימה בכיתה. כל הכבוד על ההתמדה ועל הרצון להתגבר על כל אתגר ומכשול. המשך כך והצלחתך מובטחת!

כיתה ד'2: שלו   הנך משקיע מעצמך וממרצך עבור הכיתה, הדבר ניכר באליפות הכדורגל ובבניית הקבוצה. אתה דואג, אחראי ורציני. חל בך שינוי ראוי לציון ולהערכה. גאות בך! סיגל ואפרת.

כיתה ה'1: גלעד גלעד החליט לעזור לי בשיעורים, הוא עבר לשבת לידי ובשיעור הוא דואג להסביר לי ולשתף אותי בנושאים הנלמדים! רואי.

כיתה ה'2: גיל רפאלי אתה יודע לעבוד בשיתוף פעולה ולקבל גם את האחר. אתה מכיל, עוזר ותומך למרות שהדעות לעיתים לא כשלך. הוכחת בגרות בהרכבת הנבחרת וקבלת כל ילדי הכיתה. גאה בך ובדרכך!

כיתה ו'1: נועם ז. אתה תורם רבות לעבודות הקבוצתיות הנעשות בכיתה ועושה זאת בהשקעה רבה ומכל הלב. המשך בדרך זו… יישר כוח!

כיתה ו'2:  אביגיל הנך יודעת לעבוד בקבוצה, משקיעה ותורמת לסובבייך בכל בעיה או שאלה. תמשיכי בדרכך, גאה בך! יישר כוח.

11.6

שינוי גודל גופנים
ניגודיות