הורים וילדים יקרים,

בשעה טובה ומוצלחת, שמחים, נרגשים וגאים לפתוח את שנה"ל תשע"ט הבאה עלינו לטובה.ילדים

ביה"ס "גורדון" – נבחרת חינוכית מנצחת

נמצא בצמיחה, התחדשות והתקדמות מתמדת.

הרב קרליבך אמר: "כל מה שילד צריך הוא אדם אחד שיאמין בו"

יש בידינו אוצר גדול, הילדים שלכם, שלנו, דור העתיד. אנו מאמינים ביכולת של כל ילד להצליח ובתפקיד שלנו, אנשי החינוך, לזהות את הכישרון החבוי בכל ילד, לטפח אותו, לקדם אותו ולהוביל אותו להצלחה – להכין את הבוגרים שלנו למאה ה-21.

כאן ב"גורדון" רואים כל ילד. אנו מאמינים כי כל אחד יכול להיות מצטיין במקום שהוא מוכשר, בתחום החוזק שלו. יצרנו מסגרות מגוונות, בקבוצות קטנות הנותנות מענה לצרכים ולשונות של כל ילד וילד. לדוגמא : שיעורי יוגה וחקלאות בשכבה הצעירה, כדורגל  ומשתלה בשכבה הבוגרת. " סיפור המוזיקלי" "חבורת הזמר", נבחרות ספורט …חדש ב"גורדון "– לימודי בחירה בכיתות א'-ב' ובכיתות ו'. התלמידים יוכלו לבחור תחום בו הם רוצים להתפתח וזאת מתוך עניין אישי וכישרון : ריקודי עם, שחמט, דרמה, משחקים אסטרטגיים ועוד… תלמידים מצטיינים בכיתות ד' – ה' ישתלבו בתוכנית "אמירים"- תכנית הממשיכה אצלנו זו השנה השנייה ומטרתה העצמה וקידום של תלמידים.

חשוב לנו ב"גורדון", שביה"ס יהיה מקום של שמחה, יצירה, למידה. מקום בו התלמידים מכבדים אחד את השני מגלים אחריות, יוזמה ומנהיגות. התלמידים יפגשו ערכים אלו במגוון התנסויות בביה"ס: במסגרת מעגלי שיח– בכל יום ראשון יתקיימו בכיתות מעגלי שיח בנושאים השונים. הילדים ילמדו את אומנות השיח וההקשבה, יבטאו רגשותיהם, יתמודדו עם דילמות ויציעו פתרונות. ובנוסף               במסגרת מועצת התלמידים ותפקיד לכל תלמיד.

צוות המורים עמל לבניית תכניות לימודים חדשניות, עדכניות ומגוונות התורמות ללמידה משמעותית, מקדמות הישגים ותפקודי לומד .הדגש על חוויית למידה באמצעות נבחרות- זוהי הייחודיות שלנו.

בית ספר "גורדון" מקדם שיתופי פעולה בקהילה ומבסס את מיקומו כעוגן משמעותי בקהיליית ק. חיים. הדבר בא לידי ביטוי בפעילויות משותפות עם הגנים המזינים, עם בית ספר "רגבים" ,"בית הקשיש" ובטיפוח הגינה .

במהלך החופשה, ביה"ס עבר שיפוץ משמעותי הכולל את מסדרונות ביה"ס: קירות, חלונות וריצוף. צביעת שתי חזיתות חיצוניות, התקנת מזגנים באולם ובכיתות א'-ב' ודשא סינטטי בחצרות. תודה גדולה לעיריית חיפה על ההשקעה המרשימה בשיפור חזות ביה"ס. במקביל, ביה"ס החל בתהליך של עיצוב סביבות למידה במסדרונות ובספריה שיתאימו לייחודיות ולחדשנות החינוכית. במהלך הקיץ  חופה חלק ממסדרון השכבה הצעירה באריחים על מנת לשמור על חזות אסתטית ונקייה לאורך זמן. בהמשך תבנה סביבה הלימודית מעודכנת, הנותנת מענה לצרכים השונים והמשתנים.

רוצה להודות לצוות העובדים והמורים המסורים והרציניים, שהשקיעו מאמץ רב בהכנת ביה"ס לקראת פתיחת שנה"ל תשע"ט.

רוצה לברך את יו"ר הנהגת ההורים שלנו הגב' פליסין נאור שנבחרה לתפקיד יושבת ראש הנהגת הורים ישובית חיפה- כבוד וגאווה !

אנו קולטים באהבה, במסירות ובמקצועיות את תלמידי כיתות א' שעושים את צעדיהם הראשונים בבית הספר ואת כל המצטרפים החדשים. שמחים מאד על הצטרפותכם אלינו למשפחת "גורדון", ומאחלים בהצלחה! 

מזמינה אתכם ההורים להמשיך להיות שותפים אתנו בהנהגה ההורית, באירועים וביוזמות לקידום בית הספר.

מאחלים לכל משפחת "גורדון" שנת לימודים פורייה ומהנה,

צוות המורים ועובדי ביה"ס, גלי אביר-גיל מנהלת ביה"ס

 

כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות