כוכבי השבוע - 28.12 - ערך החודש -שונות

א1 – אלישבע – את נעימת הליכות. את מתייחסת בכבוד ומגלה סבלנות וסובלנות כלפי כל הסובבים אותך. את תמיד מתנדבת לעזור ולסייע לחבר בכיתה ועושה זאת מיוזמתך ומכל הלב. אני גאה בך! זהבה

א2 – נדב –אתה מקבל את האחר כפי שהוא. גם אם ישנם דברים שלא תמיד מסכימים עליהם, אתה תמיד פותר זאת בנועם. אתה מוכיח שתקשורת טובה היא הגשר לקשר. גאה בך! אדווה.

ב1 – ליבי –

את ילדה נעימת הליכות, חברה טובה מאוד. טובת לב מוכנה לתת מעצמך תמיד למען האחר. את מגלה בגרות לאחריות, תורמת רבות לאווירה נעימה בכיתה! גאה בך, איילה.

ב2 – אופיר-

את יודעת לקבל את האחר. אוהבת לעזור לכל ילדי הכיתה גם כאשר קשה. את חברה טובה לכל ילדי הכיתה. המשיכי כך, אני גאה בך מאד!!! ענת

ג1 ליאן ד.-

את חברה טובה , מנומסת המתייחסת בכבוד כלפי הסובבים אותך. מוכנה לסייע בכל עת לחברייך ופותרת מחלוקות בדרכי נועם.

ג2 – לינוי ש.-

את ילדה נעימה לסובבייך, חברה טובה  ,רגישה ואכפתית המוכנה בכל עת לעזור ולתרום, את מגלה לב רחב ונתינה ונמנעת מכל מדון ומריבה ובכך את תורמת רבות לאווירה הנעימה בכתה, גאה בך מאוד! מלי

ד1 – ירין ד.-

את סובלנית, טובת לב, נעימת הליכות ותורמת רבות לאווירה החיובית בכיתתנו. בכל מחלוקת את מנסה לפשר ולפייס בין הצדדים ותמיד מוכנה להתנדב ולסייע לכל מי שנזקק. מעריכה אותך וגאה בך! אילנית.

ד2 – נועם א. – אתה ילד מקסים, טוב לב ורגיש לאחר. בכל עת אתה מתנדב לעזור ולסייע לכל אחד הן בקושי לימודי והן בבעיה חברתית. אתה תורם רבות לכיתתנו בנועם הליכותיך ובאכפתיות שאתה מגלה כלפי בני כיתתך. מעריכה וגאה בך מאד, מיכל.

ה1 – מורן ש.-

דרכך היא דרך ארץ ואת מתייחסת בכבוד לסובביך, מקשיבה ומקבלת את דעותיו של האחר גם אם הן שונות משלך. המשיכי בדרכך, גאה בך! נירית.

ה2- פלג –

אתה ילד נעים, מכבד את סובביך ורגיש לחבריך. אתה תמיד מתנדב לעזור ומקבל את דעותיו של האחר. המשך כך, מעריכה וגאה בך מאוד, גל.

ו1 – לידור-

ערך החודש הוא ערך השונות. אתה יודע לקבל כל אדם באשר הוא. אתה דואג ומכבד ותמיד נותן מעצמך על מנת שכל  סובביך יהיו מרוצים. תמיד מתנדב לעזור בארגון הכיתה ובית הספר, ואני גאה בך על כך.

ו2 – עמית –

נבחרת על ידי בני כיתתך משום היותך תלמידה המכבדת את האחר והשונה ומקבלת את סובביך ונוהגת כלפיהם בהבנה ובקבלה. המשיכי בדרכך זו לתרום לאווירה ולקדם יחסי כבוד בכיתתנו. גאים בך! תלמידי הכיתה ואפרת

כניסה למערכת