כוכבי השבוע - ערך אחריות - 1.2

א1 – עידו ש.- הישגיך הנאים בלימודים ,מעידים על לקיחת אחריות ,בגרות והשקעה. ניכר כי אתה לוקח אחריות גם על התנהגותך בכיתה ובחברה, ומקפיד לשמור על כללי ההתנהגות המקובלים בכיתה ובבית הספר. אני גאה בך, המשך כך!

א2 – אורי ש. – אורי, הנך מבצע את כל המטלות במסירות רבה. אתה לוקח על עצמך תפקידים רבים ודואג לבצע אותן ברצינות ובאחריות ובכך שומר על סביבת לימודים נעימה. אתה משקיע בלימודים ועוזר לתלמידי הכיתה. אני גאה בך! אדווה.

ב1 – רומי – רומי יקרה, את תלמידה בוגרת ואחראית מאוד. מבצעת את כל המטלות כראוי ובשלמות.

את לוקחת חלק פעיל בדיונים ומעשירה את החברים. את חברה טובה מאוד ומעניקה מטוב לבך לכולם.גאה בך, איילה.

ב2 – דניאל – דניאל היקר, אתה לוקח תפקידים באחריות רבה. אתה מגלה אחריות על למידתך ועוזר לתלמידים בעת הצורך. המשך בדרך זאת, כל הכיתה נתרמת מכך. כל הכבוד ויישר כוח!

ג1 – תהל -רצינותך והתמדתך מאפיינים אותך ואת דרך עבודתך. חל שיפור ניכר ביחסך ובאחריותך ללימודים. ניכר כי הנך עושה מאמצים כבירים להתקדם. אני גאה בך!!!

ג2 – גל צ.- ברצינות ובאחריות רבה אתה מתמיד ביחסך ללימודים, משקיע, משתתף ומביע את דעתך בדיונים. בין החברים אתה מקפיד ללכת בדרך השלום, האחווה ,הוויתור והפשרה בכך אתה מצמיח אותם ואותך. גאה בך מאוד, מלי

ד1 – הוד – לאחרונה לקחת אחריות על הלמידה ועל ההתנהגות שלך ובעקבות זאת חל שיפור גדול בהישגים הלימודיים ובהתנהגותך. אני מאוד מעריכה את המאמץ ואת השינוי שאותו עשית. המשך בדרך זו! גאה בך, אילנית.

ד2 – טזבאו – במחצית זו לקחת אחריות רבה על השקעתך בלימודים ועל האקלים הכיתתי שלנו. אתה מגלה מוטיבציה רבה ללמוד ולהצליח ובהחלט רואים תוצאות בהישגייך. בתחום החברתי, אתה מרבה לגשר בין מריבות ולותר למען האחר. גאה בך מאד, מיכל.

ה1 – חן – הנך מקבל את כוכב השבוע על גילוי אחריות אישית ביחסך ללמידה. לשיעור תמיד מגיע מוכן, מבצע כל מטלה, שואל שאלות, מסיק מסקנות ולאחרונה – מרבה להשתתף במליאות.

המשך בעשייתך! גאה בך, נירית

ה2 – נועה ח. – את מתמידה לבצע את המוטל עלייך במסירות ובאחריות רבה . בנוסף, את ראשונה להתנדב לכל משימה בכיתה ותורמת בכל הזדמנות. המשיכי כך, גאה בך!!!

ו1 – אסיה- את תמיד מגלה אחריות לגבי כל משימה הניתנת לך באופן אישי או אחרת הניתנת לקבוצה כולה. את עובדת יפה בשיעורי מתמטיקה, שפה  ואנגלית. את תמיד ראשונה לעזור לי בביצוע משימות הקשורות בציור. המשיכי כך ילדה יקרה. גאה בך. הדס 

ו2 – נועה – נועה יקרה, האחריות שאת מגלה ללימודייך ראויה לשבח ולציון. את ממלא המשימות באחריות מתוך רצון להתקדם ולהשתפר על העת. המשיכי בדרכך זו ותזכי להצלחות נוספות בעתיד. גאה בך!!. אפרת

כניסה למערכת