כוכב השבוע - שיפור והתמדה 8.11

כיתה

שם התלמיד /ה

הסבר קצר

א'1

 

אושר ב.

אושר היקר, אתה בעל מוטיבציה גבוהה והנך משקיע מאמץ רב ברכישת הקריאה, מתרגל בכיתה ובבית ומתקדם, כל הכבוד! הנך תלמיד נעים הליכות חבר טוב לכולם. המשך בדרך זו ושכרך יהיה בצידך. גאה בך, איילה

א'2

 

אמה ס.

אמה יקרה, הנך מקבלת כוכב השבוע על יחסך הרציני ללימודים ולחברייך הסובבים אותך. הוכחת שהשקעה והתמדה מובילים להצלחה. את עובדת בחריצות, משתתפת בשיעורים ונדיבותך ניכרת בעזרה לחברייך, בלקיחת חלק בהפסקות יזומות ובתרומתך הרבה בכיתה. הנך נעימת הליכות והשקט שלך תורם לאווירה הנעימה בכיתה. גאה בך! שושי

ב'1

 

אלישבע ו.

אלישבע יקרה, בשבועות האחרונים הינך משקיעה מאמצים רבים בעבודתך בכיתה ובבית, מקפידה לבצע את המוטל עלייך ברצינות רבה  לאחרונה גם משתפת מידיעותיך בדיונים בכיתה,

תורמת לאווירה טובה וחיובית בכיתה   גאה בך, המשיכי כך! מעיין

ב'2

 

עדי ב.

עדי יקרה, בתקופה האחרונה הוכחת שהתמדה מובילה להצלחה. ההשקעה שלך בלימודים והרצון שלך להצליח מביא לתוצאות. חל גם שיפור גדול בהתנהגותך. למדת לפנות לעזרה בזמן קושי והיום את לבד יודעת להתגבר. אני גאה בך מאד! אדווה

ג'1

 

לירון כ.

לירון יקרה, תלמידה רצינית ואחראית, שוקדת על לימודייך במלוא המוטיבציה והאחריות ומתמידה בהם. את נעימת הליכות לסובבייך. המשיכי בדרכך זו! גאה בך, אפרת.

ג'2

 

טלאור

הוכחת שאין דבר העומד בפני הרצון. לאחרונה ניכר שאתה מאוד משתדל, עובד יפה ומתאמץ. בנוסף מבחינה התנהגותית עשית שיפור משמעותי ואנו גאים בך, המשך כך! ענת ורנית.

ד'1

 

איתי פ.

רצינותך והשקעתך הובילו להתקדמות נאה מאוד בלימודיך. אתה קשוב בשיעורים , משתתף יפה ותורם לדיונים המתנהלים בכיתה כמו כן אתה מבצע את המשימות המוטלות עליך בעקביות וביסודיות. המשך כך! גאה בך.

ד'2

 

ליטל ק.

ליטל את ילדה שקדנית הראויה להערכה על עבודתך והשקעתך בתחום הלימודי והחברתי.

נוסף על כך את תמיד מוכנה להושיט עזרה לימודית לחבריך בשיעורי מתמטיקה. המשיכי בדרך זו, גאה בך הדס.

ה'1

 

גאיה כ.

גאיה יקרה, את תלמידה מאוד נבונה ושקדנית. בשיעורים את קשובה, משתתפת ומשתפת פעולה. את תמיד מתנדבת לעזור לחברייך, סבלנית וסובלנית לסביבתך. בדרכך את משמשת דוגמא ומופת. המשיכי כך ! אני גאה בך, אילנית.

ה'2

 

רון ז.

רון יקרה! הנך ילדה נבונה, אחראית, אכפתית ובעלת מוטיבציה. חל שיפור בנכונותך וברצינותך ללמידה, להצלחה ולגיבוש הכיתה. את תורמת לאקלים הכיתתי שלנו בהתנדבותך לשיעורים חברתיים ולהשכנת השלום. גאה בך מאד, מיכל.

ו'1

 

ינון א.

הנך עובד ברצינות במהלך השיעורים, משתתף ופעיל בדיונים, ומעשיר את שאר התלמידים בידיעותיך וברעיונותיך. יחסך הרציני לתפקידך בטקס ראוי לשבח, המשך בדרכך וראה ברכה בעמלך! יישר כוח נירית.

ו'2

מיכל י.

מיכל יקרה, את ראויה להערכה ולקבלת כוכב השבוע על היותך חרוצה, לא מוותרת לעצמך גם אם יש קשיים. את דוגמא לנחישות והתמדה בכיתתנו. זכית להיות מועמדת למועצת תלמידים לא בכדי. גאה בך מאד על דרכך. המשיכי כך, מירב.

כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות