כוכב השבוע בסימן ערך החודש: מעורבות חברתית!  תאריך: 29.11

כיתה

שם התלמיד/ה

הסבר קצר

א'1

 

טליה סבאג

 

את תלמידה מדהימה, בעלת נועם הליכות. המוכנה תמיד לשתף חברים במשחק, הנך לוקחת חלק פעיל בכל המתרחש בכיתה משתפת ומשתתפת, רגישה לאחר ותמיד מתנדבת לעזור! גאה בך, המשיכי בדרכך המיוחדת.

א'2

 

טלי סוסד

טלי יקרה, נועם הליכותייך והשקט שאת מקרינה לסביבה מוכיחים שחברות טובה נמדדת ברצון שלך לעזור ולהיות חלק מקבוצה. את עוזרת בתרגום לעולים החדשים, נרתמת תמיד לעזרה  ולאחרונה אף לוקחת חלק פעיל בהפסקות היזומות. גאה בך על השינוי שעשית! המשיכי כך.. שושי

ב' 1

 

הדר שמאילוב

הדר יקרה, בדרכך   הנעימה ובטוב ליבך הינך מקרינה אור ורגישות לסביבתך, נכונה לעזור לחברייך לכיתה, דואגת לאחר תוך שמירה על יושרה, המשיכי כך

 אני גאה בך! מעיין

ב'2

 

הילה אברמוב

בהתנהגותך המנומסת והסובלנית, את תורמת רבות לאווירה נעימה בכתה. את יודעת להיות חברה טובה, להושיט יד לעזרה כשצריך, ובכך את מהווה דוגמא לכל חברייך לכתה. אני גאה בך! אדווה

ג'1

 

מיקה מלכה

מיקה יקרה, בכיתתנו נבחרת את, ברוב קולות בסימן ערך החודש 'מעורבות חברתית'. את פעילה בחברה, אכפתית, רגישה ונעימת הליכות. את תורמת לאווירה נעימה בכיתה, משתפת וחברה טובה. המשיכי בדרך זו התורמת לכולם ומשמשת דוגמה. אפרת  ותלמידי הכיתה.

ג'2

 

ליה סולומון

ליה יקרה, כוכב השבוע מוענק לך בסימן מעורבות חברתית. בתקופה האחרונה הנך מגלה המון אמפתיה ורגישות לסובבייך, את מסתכלת ובוחנת את הסביבה לוודא שאין אף ילד או ילדה לבד בצד, תמיד עוטפת ומזמינה אותם לשחק. את עוזרת לחבר היושב לצידך בכל דרך אפשרית ועל כך אני גאה בך! יישר כוח… רנית.

ד'1

 

גל  הירש

 גל יקרה, התנהגותך המכבדת  והסובלנית כלפי חברייך ומורייך

ראויה להערכה. את מגלה רגישות  ונתינה למען האחר,  ותורמת רבות  לאווירה החברתית הכיתתית. אני גאה בך !!! עפרה

ד'2

 

אבשלום וקנין

הטיבו הורייך ובחרו לך את שמך. אבא של שלום כשמך כן אתה. תמיד נכון לעזור לכל סובביך, תמיד קשוב ומסביר פנים לחבריך. בשקט שכה מאפיין אותך אתה נרתם תמיד לעזרה ומוביל קבוצות עבודה ללימוד משמעותי. נבחרת על ידי החברים  והמחנכת להיות מצטיין בסימן מעורבות חברתית. יישר כוח! הדס.

ה'1 

 

נועה שביט

נועה יקרה, נראה כי ערך החודש – מעורבות חברתית – נתפר בדיוק למידותייך: את תמיד מנסה לאחד בין הבריות, ליצור מצבים חברתיים נעימים ומפרים, לגשר בין ילדים ולתרום ככל הניתן. את תמיד  מוכנה להתנדב לכל מטרה, ומשקיעה ממרצך למען הזולת. אני גאה בך על הדרך. המשיכי כך! אילנית.

ה'2

 

ליאור בן ברוך

ליאור יקרה, אני מלאת גאווה לראותך פועלת באופן קבוע למען גיבוש הכיתה. הנך אכפתית, אחראית, רגישה לזולת ומאמינה ביושר והוגנות. את תורמת מאד לאווירה חברתית בכיתה ותמיד מתנדבת לעזור. המשיכי בדרך זו, מאמינה בך, מיכל.

ו'1

 

שוהם גוסלר

הנך מקבל את כוכב השבוע על יחסך המכבד לחבריך, הרצון והעשייה למען גיבוש הכיתה, דאגה לילדים חולים ופתרון בעיות וסכסוכים בדרכי נועם ושיח מכבד. המשך כך, גאה בך! נירית

ו'2

 

יאיר שנדרובסקי

יאיר היקר, ניכר כי מעורבותך החברתית לאחרונה מיטיבה עם חברי הכיתה. בחודש האחרון הצבת לעצמך מטרה והנך עומד בה. אתה מגשר בין הילדים, מנסה לפתור סכסוכים בדרך של שיח. לעיתים אתה מציב "מראה" למספר מילדי הכיתה ויחד איתם מנסים להגיע לאמת. אני יודעת שזה לא תמיד קל עבורך אך את ה'חסרון' הפכת ליתרון עצם ההכרה בכך. גאה בך על עמידתך באתגר שהצבת. מאחלת כי תמשיך בדרך זו.  מירב.

כניסה למערכת