כוכב השבוע ערך כסלו - שונות - 3.1

כיתה

שם התלמיד/ה

הסבר קצר

א'1

 

איתי

כוכב זה ניתן לך על היותך חבר מדהים לכל אחד ואחת, אתה נעים הליכות, סבלני, אכפתי ורגיש לאחר. אתה מוכן לתת מעצמך לכל אחד. המשך להיות כפי שאתה, גאה בך! איילה.

א'2

יהלי

יהלי היקר, כוכב השבוע ניתן לך היום על יחסך הרציני לכל הסובבים אותך. הנך שקט ונעים הליכות, תמיד מתייחס בכבוד לחברים, משתף את כולם ותמיד מוכן לעזור לאחר. הנך מגלה סבלנות, מגשר בין חברים הנקלעים למריבה ומוצא פתרונות בדרכי נועם. המשך כך, גאה בך! שושי.

ב'1

נתנאל

נתנאל היקר, אתה ילד נעים המכבד את סובביך ונעים לחבריך יש בך סובלנות וסבלנות כלפי האחר.

 אתה תמיד  לעזור לחבר בכיתה ועושה זאת מיוזמתך ומכל הלב. המשך בדרכך הטובה גאה בך,  מעיין !

ב'2

לירון

לירון מתוקה, את יודעת לקבל את האחר, חברה טובה, רגישה ואכפתית המוכנה בכל עת לעזור ולתרום לכל ילדי הכיתה. את מגלה רוחב לב, נתינה ונעימה לכל סובבייך. המשיכי כך, אני גאה בך מאד! אדווה

ג'1

שחר

שחר יקר, אתה מכיר בערכם של חבריך, מוכן לעזור להם, לתמוך ולשתף אותם. המשך לתרום לכיתה באווירה הנעימה אותה אתה משרה וכן ברצונך לעזור לאחר להתקדם. מעריכה אותך מאוד על כך, אפרת

ג'2

הדס

ילדה מקסימה שתורמת לאווירה נעימה בכיתה. תמיד מוכנה לעזור לחברייך בכיתה מתוך דאגה ונתינה.

אני גאה בך!!! סבטלנה

ד'1

לינור

את תורמת רבות לאווירה הנעימה בכיתה ותמיד מוכנה לעזור לחברים. התנהגותך המכבדת והסובלנית כלפי חברייך ראוייה להערכה, גאה בך! עפרה.

ד'2

ענבר

ענבר יקרה, יש בך את כל היכולות להוביל קבוצה. הובלת את קבוצת הלמידה שלך "מגזרות נייר" לאורך כל תהליך הלמידה. דאגת ללמד את כולנו, לעזור למתקשים ולהביא חומרים חדשים. ייצגת את שגרירי חודש כסלו תוך התנסות למידה בכיתה ג', יותר מכל את דואגת לשיח מתורבת בקבוצה הכיתתית. המשיכי בדרך זו של עשייה ונתינה גאה בך! הדס.

ה'1

 

דניאל ה.

דניאל היקר, אתה ילד מיוחד, יודע להכיל את כל התלמידים, תמיד מושיט יד לעזרה, תמיד חבר טוב. בדרכך זאת, אתה תורם לאווירה החיובית והערכית של הכיתה. אני גאה בך על הדרך שלך ועל הבחירות שלך, אילנית.

ה'2

ליהי

ליהי יקרה, אני מתרגשת בכל פעם מחדש לראות עד כמה את רגישה לאחר ורוצה תמיד בטובת כולם. את ילדה אכפתית, אהובה, מכילה וחברה טובה. את תורמת רבות לכיתתנו בטוב ליבך וברצון הטוב. גאה ומעריכה מאד, מיכל.

ו'1

מורן

הנך מקבלת את כוכב השבוע על יחסך המכבד אל כל הסובבים אותך. את נוהגת בדרך ארץ ומקבלת דעותיו ורעיונותיו של  האחר. מגלה רצינות ללמידה ועובדת יפה מאוד בקבוצה תוך הקשבה, קבלה, עזרה לאחר ונתינה. המשיכי בדרכך, גאה בך! נירית.

ו'2

ירין ה.

ירין יקירה, הנך ילדה יחידה ומיוחדת. את קסמך האישי את מקרינה על כולנו. טוב הלב שלך, השלווה, נועם הליכותיך ראויים לכל הערכה. לא תמיד הדרך קלה אך את לוחמת אמיתית עם חיוכך הכובש ונחישותך בטוחה אני כי תקצרי את פירותיך. גאה בך ובדרכך, מירב.

כניסה למערכת