כוכבי השבוע 12/11 בסימן התנהגות מכבדת/יחס מכבד לחברים

כיתה

שם התלמיד/ה

הסבר קצר

א'1

 

אווה ח.

אווה יקרה, נבחרת להיות כוכבת השבוע על היותך ילדה שקטה ונעימת הליכות. הנך חברה טובה, המתייחסת לכל סובבייך בכבוד ותמיד שומרת על כללי ההתנהגות והשיח המכבד. גאה בך! שושי

א'2

 

מעין ה.

מעיין יקרה, נבחרת ברוב קולות לכוכב השבוע על ידי חברי כיתתך. את דוגמה בכיתתנו לכבוד בחברת התלמידים והמבוגרים. את נעימה, אדיבה ושומרת על דרך ארץ. אני גאה בך! אדווה

ב'1

 

אור י.

אור יקרה, מגיע לך להיות כוכבת השבוע – על התנהגותך המכבדת לכל סובבייך. תמיד עוזרת לחברים ומשתפת פעולה עם חברייך לקבוצה – כל הכבוד ויישר כוח !!!

ב'2

 

יגור

יגור יקר, נבחרת להיות כוכב השבוע – על יחסך המכבד והחברי  לחבריך לכיתה

 והעזרה  בתחום הלימודי לכל מי שזקוק לעזרה. כל הכבוד, המשך כך!!

ג'1

 

איתי כ.

איתי יקר, כוכב זה ניתן לך על היותך חבר אמיתי הנוהג כלפי כולם בכבוד ובנועם. הנך מקפיד לשתף חברים במשחק , אתה אלוף!!!

ג'2

 

יואב צ.

יואב יקר, נבחרת להיות כוכב השבוע על היותך חבר נפלא לכל חברי הכיתה. תמיד נכון לעזור לכל תלמיד ומתנהג בכבוד לכל אחד מהתלמידים. ישר כח!

ד'1

 

אלישבע

אלישבע יקרה, נבחרת להיות כוכבת השבוע על היותך דוגמא בכיתה. את מכבדת את חברייך וכל איש צוות הנכנס לכיתתנו והכל בדרכי נועם. יש בך אדיבות ודרך ארץ. גאה בך!!רנית

ד'2

 

לירון

לירון יקרה,כוכב השבוע ניתן לך על האור שבך, על טוב ליבך. הנך ניגשת תמיד לעזרה ללא תנאי בשקט ובענווה. גאה בך! מעיין

ה'1

 

ליאל ל.

ליאל יקרה, הנך מקבלת את כוכבת השבוע בשל היותך דוגמא ומופת לכל סובבייך בנועם הליכותייך, בדרכך המיוחדת שתמיד חותרת לשלום, חברה אמיתית, סובלנית, בכל עת מוכנה לעזור לכולם והכל בדרך ארץ. גאה בך מאד, מיכל.

ה'2

 

ליבר

"דרך ארץ קדמה לתורה",

הינך מיישמת את זו האמרה.

פותרת מחלוקות בדרך של נועם והקשבה

ותמיד מוכנה להושיט עזרה.

מתייחסת בכבוד ובנימוס אל כל הסובבים,

שומרת על הכללים ומהווה דוגמא לכל הילדים.

גאה בך מאוד, נירית

ו'1

 

גל

גל יקרה שלנו, הנך מקבלת את כוכב השבוע על יחסך המכבד אל כל הסובבים אותך. את נוהגת בדרך ארץ ומקבלת דעותיו ורעיונותיו של  האחר. את מגלה רצינות ללמידה ועובדת יפה מאוד כיחיד, בחברותא ובקבוצה תוך הקשבה, קבלה, עזרה לאחר ונתינה. המשיכי בדרכך המבורכת , מירב.

ו'2

 

אבשלום

אבשלום יקר, נבחרת ע"י חבריך לכיתה להיות כוכב השבוע. אתה ילד נעים הליכות, דבריך נאמרים בנחת ורגישות תוך הקפדה על שמירת כבודם של חבריך ומוריך. אתה דואג להושיט עזרה בתחום הלימודי לחברי הכיתה בזמן עבודה בקבוצות ודואג ליצירת אווירה נעימה בכיתה ובהפסקות.  גאה בך ילד יקר, המשך בדרכך המיוחדת.

כניסה למערכת